FIRMY JUTRA PROGRAM SZKOLENIOWO-ROZWOJOWY GOOGLE I PFR

Pandemia koronawirusa boleśnie dotknęła wiele osób i przedsiębiorstw. Jednocześnie przyspieszyła transformację cyfrową przesuwając klientów do Internetu, tworząc zapotrzebowanie na nowe produkty, usługi i rozwijając popyt na sprzedaż i działalność online.

Działalność w Internecie stała się dla firm szansą na przetrwanie kryzysu, utrzymanie miejsc pracy i rozwój działalności. Wiele firm rozpoczęło gwałtowną cyfrową rewolucję, w której potrzebują szybkiego kompleksowego wsparcia (w trakcie pandemii powstało 1,7 tysiąca nowych sklepów internetowych i kilkanaście tysięcy nowych sklepów w serwisach aukcyjnych).

Główną barierą dla większości firm, które już zaczęły działalność w internecie, bądź dopiero ją planują, jest brak wiedzy, umiejętności i narzędzi. Przedsiębiorcy chcą działać, uczyć się i wprowadzać zmiany, ale potrzebują przewodnika, który zrozumie ich indywidualne potrzeby i pokaże jak szybko zacząć działać we właściwym kierunku.

Aby odpowiedzieć na powyższe potrzeby, Google wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju i Operatorem Chmury Krajowej uruchomił program szkoleniowo – rozwojowyFirmy Jutra.

Dla kogo jest ten program?

Program skierowany jest do każdej mikro, małej i średniej firmy w Polsce, która planuje rozwinąć lub rozpocząć sprzedaż w Internecie.

W ramach programu przedsiębiorcy otrzymują bezpłatnie:

  • Indywidualną konsultację z doradcą Google, który w trakcie godzinnej sesji wskaże konkretne rozwiązania dla wybranej firmy i opracuje indywidualny plan rozwoju;
  • Dedykowany kurs wideo z zakresu marketingu internetowego od Google dostępny tylko dla uczestników programu oraz praktyczne szkolenia od PFR i OChK;
  • Zaproszenie na cotygodniowe dyżury z doradcą i dostęp do ćwiczeń utrwalających wiedzę;
  • 3-miesięczny okres wsparcia w zakresie wprowadzania zmian.

Kliknij i zapisz się do programu

Całość jest bezpłatna i bez zobowiązań – można zrezygnować w każdej chwili.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner